Kız Çocuk/Genç Odası Tavan Aydınlatmaları

Sezonun favorisi metal, taş ve çiçekli dantelin birleşimiyle ortaya çıkan eşsiz tasarım aydınlatmalar. Klasik tasarım anlayışına modern bir yorum katan bu aydınlatma modelleri 2018 dekorasyon trendlerinin güzel örneklerinden. Şık olmayı başarırken aynı zamanda sade kalmayı da başaran aydınlatmalar gençlerin bir aksesuardan tüm beklentilerini karşılamaya hazır.

Erkek Genç Odası Tavan Aydınlatmaları

Gençlerin bir odadan beklentileri modern ve rahat olmasıdır. Odanın tamamlayıcı aksesuarlarından biri olan tavan aydınlatmalarında da bu modernliği yakalamak oldukça önemlidir. Basit detaylar, koyu renkler, açık renkler ve spor kumaşlar ile tasarlanan aydınlatmalar bu sezon da gençlerin modern beklentilerini fazlasıyla karşılayacak.

Tematik Çocuk Odası Tavan Aydınlatmaları

Son yıllarda yükselişe geçen tematik çocuk odaları çocukların odasında daha çok fazla vakit geçirmesini ve kendini odaya ait hissetmesini vaat ediyor. Bu odaların aksesuarları da her detayına kadar ince düşünülmüş tematik dekorlar ile tamamlanmaktadır. Zıt renklerin birleşimiyle ve farklı tasarım detayları ile tüm dikkatleri üzerine çekecek tematik aydınlatmalar bu sezon çocukların bir numaralı tercihi olacak.