Tüketicilerin ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden günümüz tasarımcıları, son yıllarda ebeveynlerin uzun ömürlü olarak kullanabileceği Büyüyen Bebek Karyolaları tasarlamaya başlamıştır. Son yıllarda çoğalan fonksiyonel ve işlevsel bebek odası tasarımları ebeveynlerin tercih radarına girmeye başladı. Bebekleri büyüdükten sonra hemen oda takımı ve karyola almak istemeyen ebeveynler büyüyen bebek karyolalarını tercih ediyor.

Büyüyen bebek karyolaları, uzun süreli kullanım sağlayan ekonomik ve işlevsel özellikleri ile hem ebeveynleri rahat ettiriyor hem de bebeklikten çocukluğa geçen yaş aralığının konforunu sağlamaya yardımcı oluyor. Kolay çıkarılabilir ve monte edilebilir özellikle ile çok fazla uğraş gerektirmeyen büyüyen bebek karyolaları modern ve şık görünümleri ile de özellikle annelerin en çok tercih edileni olmayı başarmıştır. Öncelikle bebeklerin güvenliği düşünülerek tasarlanan büyüyen bebek karyolaları, yüksekliği kolay ayarlanabilen mekanizmaları sayesinde annelere bebeklerine en kolay ulaşma yolunu da sağlamış oluyor.

Büyüyen Bebek Karyolalarına Ebeveyn Karyola Eklenebilmesi

 

Büyüme özellikleri ile ekonomik ve işlevsel kazanımlar sağlayan büyüyen bebek karyolalarına annelerin ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarlanan Ebeveyn Karyolaları ilave edilmeye başlanmıştır. Özellikle bebeğinin yanından bir an olsun ayrılmak istemeyen anneler düşünülerek tasarlanan Ebeveyn Karyolalı Büyüyen Bebek Karyolaları annelere, bebekleri uyurken bile yanlarında olma imkanı sunuyor. Zor ve yorucu bir süreç olan bebek bakımı ve büyütmesini hafifletmek ve anneleri daha az yormak adına tasarlanan bu karyolalar son zamanlarda anneler tarafından en çok tercih edilen karyola çeşidi olmayı başarmıştır. Zarif, romantik, sade ve şık tasarımlar ile taçlandırılan bu karyolalar bebeklerin odasında hem şıklığı ve işlevselliği aynı anda yakalama imkanı sunuyor.